Skrzynka na zabawki KREMOWE CHMURKI

115,00 zł
Brutto Dostawa: 3 do 6 tygodni

Dla dumnej posiadaczki zabawek

Twoja personalizacja

Wpisz, co chcesz umiescic na swoim produkcie. Opisz dokladnie i czekaj na kontakt od nas.
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

Customize

  • ZAB KREMOWE CHMURKI foto

Pokaż

Total :

Share your customization with your firends

Opis

Trudno o lepszy prezent dla dziecka i... jego rodziców. Personalizowana skrzynka na zabawki zachwyci i małych, i dużych. Wygodna, drewniana, ale niezbyt ciężka i z lekkim wieczkiem pozwala dziecku na samodzielne otwieranie. Każdy mały bohater będzie szczęśliwy, gdy będzie mógł na noc schować zabawki do swojej skrzynki.

Napis można dowolnie personalizować. Proponujemy wybranie słowa "skarby", czy "klocki" - oczywiście z imieniem dziecka - ale mogą Państwo pozwolić sobie tu na całkowitą dowolność.

Skrzynka na zabawki do świetny prezent dla dzieci na DZIEŃ DZIECKA, MIKOŁAJKI, ale też dla rodziców, np. z okazji NARODZIN DZIECKA.

Materiał

Drewno sosnowe, dno zrobione ze sklejki brzozowej. Naklejki umieszczane na skrzyni tworzą gładką powierzchnię, silnie przylegają do podłoża, więc skrzynię można swobodnie myć wilgotną szmatką. Skrzynia malowana jest bezpiecznym lakierem wodnym w kolorze białym, niezwykle trwałym i łatwym w utrzymaniu czystości. Zawiasy zrobione są z metalu o złotym kolorze. Wycięte uchwyty ułatwiają wysuwanie, podnoszenie oraz przenoszenie skrzynki.

Wymiary

Zewnętrzny: 40 cm x 30 cm x 23 cm

Metoda personalizowania

Naklejki z folii renomowanej firmy Oracal

Szczegóły produktu

SKRZYNKAZABAWKI

Podobne produkty

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć