W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowe patery na ciasto z grawerem. Jest to praktyczny i stylowy prezent, z którego ucieszy się każda Mama, Babcia, Ciocia, Siostra i Przyjaciółka. Każda z nich bowiem, serwując przygotowane przez siebie słodkości pragnie, by prezentowały się one pięknie i smakowicie. Personalizowane patery nie dość, że stanowią elegancką oprawę dla ciastek, dodatkowo ucieszą obdarowaną Panią unikatową grafiką i tekstem, dotyczącym jej osoby. Metoda personalizacji, jaką stosujemy to grawer laserowy. Jest to sposób zapewniający trwałe rezultaty, dzięki czemu patera zachowa swój unikatowy wygląd na długie lata. Patery wykonywane są ze szkła prasowanego i posiadają odśrodkową, efektowną falbankę.

Patera na ciasto z grawerem to doskonały pomysł na prezent wręczany z okazji Dnia Babci, Dnia Matki, Dnia Kobiet czy z okazji przejścia na emeryturę. Przy wyborze patery mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów, takich jak np. „SMAKOŁYKI”, „WYPIEKI BABCI… NIE TUCZĄ” czy „MISTRZYNI PIEKARNIKA”. Dajemy także Państwu szansę na rozwinięcie własnej wyobraźni i wdrożenie Państwa indywidualnych pomysłów!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem pater na ciasto z grawerem.


Fatal error: Call to a member function rowCount() on boolean in /www/tukupiszprezent2_www/www/tukupiszprezent.pl/classes/db/DbPDO.php on line 208