W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć atrakcyjne, personalizowane deski z grawerem. Jest to stylowy i praktyczny dodatek do każdej kuchni, niezależnie w jakim stylu jest ona urządzona. Indywidualnie zaprojektowane grafiki i napisy sprawiają, że jest to prezent unikatowy, który na pewno przypadnie do gustu Obdarowywanemu, sprawi mu radość oraz zaimponuje pomysłowością.

Deska do krojenia z grawerem

Nasze deski wykonujemy z wysokiej jakości, trwałego i odpornego na uszkodzenia drewna bambusowego, które pokrywamy jadalnym olejem. Dzięki temu deski nie muszą stanowić jedynie kuchennej ozdoby, ale mogą być wykorzystywane w celach spożywczych. Jest to zatem prezent niezwykle praktyczny.

Metoda personalizacji, którą wykorzystujemy do umieszczenia grafik to grawer laserowy. Dzięki temu wzory nanoszone są bardzo precyzyjnie. Mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów, które wzbogacimy o imię, nazwisko lub pseudonim osoby, której ma zostać podarowana grawerowana deska. Do wyboru mają Państwo m.in. deski „MISTRZ KUCHNI”, „GOTUJEMY SERCEM” czy „TU RZĄDZI…”. Mogą także Państwo wysłać nam własny pomysł, który zrealizujemy z największą dbałością o szczegóły.

Dla kogo deska do krojenia grawerowana?

Personalizowana deska do krojenia może być nie tylko doskonałym prezentem dla gospodyni domowej (mamy, babci, cioci, siostry, teściowej), ale także dla obojga rodziców czy dziadków na obchodzone przez nich rocznice ślubu i wiele innych okazji. Nie ma tu specjalnych ograniczeń – deska bambusowa z grawerem to świetny pomysł na prezent niezależnie od wieku i płci.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć