Nasza oferta dla niemowląt to przede wszystkim piękne body i skrzynki na pamiątki z pierwszych dni życia dziecka. Prezenty z nadrukiem lub grawerem to wspaniałe personalizowane upominki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dziewczęcy róż i chłopięcy błękit? A może wolisz prezenty z nadrukiem w wariancie wielobarwnym lub neutralnym płciowo? Nasze upominki z nadrukiem dla niemowląt zdadzą egzamin nawet wtedy, gdy nie znasz jeszcze płci maleństwa. Sprawdź, co potrafią wyrazić prezenty z nadrukiem dla niemowląt z naszej kolekcji.

Popularne kategorie: na Imieniny na Urodziny na Narodziny dziecka na Boże Narodzenie

Upominki dla chłopca i dziewczynki – personalizowane prezenty z nadrukiem dla niemowląt

Nasz kolekcja to przepiękne prezenty z nadrukiem dla niemowląt obu płci. Zarówno małe damy jak i mali książęta będą prezentować się wyjątkowo w naszych delikatnych body. Ubranka i pamiątkowe skrzynki ozdabiamy barwnymi nadrukami, często w klasycznych niemowlęcych kolorach: błękicie i różu. Nasze prezenty z nadrukiem dla niemowląt to jednak także opcje neutralne płciowo, ozdobione nadrukami wielokolorowymi. Możesz zatem zamówić podarunek z nadrukiem dla niemowląt jeszcze przed ich narodzinami, również wtedy gdy nie znasz płci malucha.

Skrzynki na dziecięce skarby i pamiątki – upominki z nadrukiem lub grawerem dla niemowląt

Kolorowe skrzynki na pamiątki to piękne i wzruszające prezenty z grawerem dla niemowląt. Oferujemy wiele autorskich projektów skrzynek dla chłopców i dziewczynek. Takie personalizowane upominki z grawerem dla niemowląt pomieszczą ich pierwsze fotografie, wydruki USG z ciąży i wiele innych uroczych skarbów. Podarunek dla niemowlęcia w formie skrzynki na pamiątki zapobiegnie zagubieniu tych cennych skarbów.

Ubranka niemowlęce z nadrukiem – wystrzałowy podarunek z nadrukiem dla niemowląt

Ubierz w słowa emocje niemowlaka i szczęście jego bliskich. „Szczęściara Marysia obdarowana najlepszym dziadkiem na świecie.” „Kocham moich dziadków całym moim malutkim serduszkiem.” „Mały człowiek, wielkie szczęście”. Te i inne nadruki na wysokogatunkowych białych body wyrażą szczęście, którego dziecko samo nie potrafi jeszcze nazwać. Nasze prezenty z nadrukiem dla niemowląt to nie tylko czułe, ale i wystrzałowe body. „Brudny Michałek to szczęśliwy Michałek” – to idealny nadruk na podarunek dla niemowlaka, który rozbawi całą rodzinę.

Sprawdź, co jeszcze mogą wyrazić nasze prezenty z nadrukiem dla niemowląt. Wybierz podarunek, który stanie się najlepszą pamiątką pierwszych dni życia dziecka.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć