Chcesz podziękować anonimowemu darczyńcy? Sprawić jednakowe prezenty wszystkim pracownikom lub uczniom? A może Twoim celem jest podarunek dla niemowlęcia, którego płci jeszcze nie znasz? W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne prezenty z nadrukiem lub grawerem, które ucieszą obdarowanych obu płci. Idealne upominki dla kobiet i mężczyzn to na przykład deski do krojenia lub kubki z nadrukiem. Dla niemowląt przygotowaliśmy zaś kolekcję body i skrzynek na pamiątki. Sprawdź, co sprawia, że nasze uniwersalne prezenty są tak wyjątkowe.

Popularne kategorie: na Dzień Kobiet na Dzień Mężczyzny na Dzień Nauczyciela na Imieniny na Urodziny na Boże Narodzenie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie

Chłopiec czy dziewczynka? Uniwersalny podarunek z nadrukiem dla niemowląt

Nasze uniwersalne prezenty to przede wszystkim wspaniałe upominki dla niemowląt. I to zarówno wtedy, gdy znasz ich płeć, jak i wtedy, gdy ma ona pozostać niespodzianką aż do narodzin. Body i skrzynki na pamiątki to doskonałe uniwersalne prezenty z nadrukiem dla chłopca i dziewczynki. Personalizowane prezenty dla niemowląt z wielokolorowymi nadrukami pomogą ubrać w słowa najpiękniejsze emocje.

Upominki do domu – praktyczne i uniwersalne prezenty z nadrukiem lub grawerem

Jeśli szukasz prawdziwie uniwersalnego prezentu dla osoby dorosłej, postaw na podarunek do kuchni. Gustowna dekoracyjna deska do krojenia z miłym grawerem przyda się i kobiecie, i mężczyźnie. Nasze uniwersalne prezenty z grawerem to także eleganckie chlebaki i patery do ciast. Polecamy również piękne słoiki na łakocie z grawerem lub tace z nadrukiem w postaci inicjałów obdarowanych. Innym pomysłem na uniwersalny podarunek może być waga łazienkowa z grawerem. Takie praktyczne i subtelnie personalizowane przedmioty codziennego użytku stanowią niezwykle udane prezenty.

Klasyka podarunków – uniwersalne prezenty z alkoholową nutą

Wino od lat stanowi klasyczny podarunek dla każdego (dorosłego). To wytworny trunek wybierany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Opakuj butelkę w wytworną skrzynkę na wino z grawerem. Takie personalizowane prezenty są zawsze mile widziane, o ile masz pewność, że obdarowana osoba nie jest abstynentem. Inne uniwersalne upominki z naszej kolekcji to subtelne kieliszki do wina z grawerem.

Sprawdź nasze pozostałe uniwersalne prezenty z grawerem lub nadrukiem. Znajdź podarunek, który wzbudzi uznanie i sprawi autentyczną radość.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć