Twój kolega awansował? Powziął wyzwanie, w którym chcesz go zmotywować? A może chcesz się z nim pogodzić po niepotrzebnej sprzeczce? Nasze personalizowane prezenty z nadrukiem dla kolegi sprawdzą się w każdej z tych ról. Oferujemy wysokogatunkowe praktyczne przedmioty codziennego użytku, które rozbawią kolegów śmiesznymi tekstami. Sprawdź nasze prezenty z grawerem dla kolegi. Wybierz podarunek, który najtrafniej wpasuje się w kontekst Waszej relacji i spraw mu radość.

Popularne kategorie: na Imieniny na Przejście na emeryturę na Ślub na Urodziny na Parapetówkę

Prezenty z nadrukiem dla kolegi z pracy

„Nie wiem. Nie znam się. Jestem zarobiony. Krzysiek.” Brzmi jak Twój szef lub kolega z pracy? Pokaż, że cenisz jego cenne rady tym zabawnym kubkiem pracusia. Mamy też prezenty dla kolegi, który nie lubi się przemęczać. Idealny podarunek dla niego to kubek z nadrukiem „Nie jestem leniwy, tylko energooszczędny”. A może Twój kolega właśnie awansował? Na takie okazje mamy personalizowane prezenty dla kolegi z nadrukiem: „Nie wiem, co tu robię, ale wołają na mnie szefie”.

Upominki z grawerem dla kolegi z poczuciem humoru

Poczucie humoru to wspaniałe spoiwo koleżeńskich relacji. Wybierz upominki z nadrukiem dla kolegi, który ceni Twoje żarty. Szklanka do whisky „Oszczędzaj wodę. Pij whisky” na pewno rozbawi Twojego kumpla. A może potrzebny Ci podarunek dla kolegi, z którym coś Cię poróżniło? Jeśli chcesz odłożyć spory na bok, najlepiej sprawdzą się nasze prezenty dla kolegi z zabawnym nadrukiem. „Moja racja jest mojsza niż Twojsza” to świetny tekst na wyciągnięcie ręki.

Bądź dobrym kolegą dla kumpla z siłowni – podarunek dla kolegi z motywującym nadrukiem

Jeśli próbowałeś kiedyś schudnąć, wiesz, jak ważne są odpowiednia motywacja i wsparcie. Okaż je swojemu koledze. Podaruj mu wagę łazienkową z grawerem, która zdopinguje go w jego diecie i treningach. Innym pomysłem może być deska do krojenia z nadrukiem zachęcającym do zdrowego odżywiania. Zmotywuj ulubionego kolegę, wybierając podarunek z grawerem, który najlepiej go zmotywuje.

Sprawdź, jakie prezenty dla kolegi przygotowaliśmy sami i wybierz coś z naszej kolekcji. Możesz też sam wymyślić zabawną sentencję na nadruk, a my umieścimy ją na wybranym produkcie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć