W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne chlebaki z grawerem. Jest to doskonały i stylowy dodatek do każdej kuchni, a także świetny pomysł na spersonalizowany prezent. Elegancki wzór znajdzie zastosowanie zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak również w nowoczesnych. Chlebaki wykonane są z melaminy oraz włókna bambusowego – materiałów wysokiej jakości, trwałych i łatwych w utrzymaniu. Wieko, którym przykryty jest właściwy pojemnik z pieczywem, posiada dowolnie wybrany przez Państwa tekst. Oferujemy gotowe wzory, a także dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania wieka. Mogą Państwo wybrać m.in. chlebaki z grawerem pt. „CHLEBEK”, „ŚWIEŻE BUŁECZKI” czy „GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI”. Na wiekach oprócz napisów, znajdują się artystyczne rysunki bochenków chleba, rogalików czy bułeczek.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych chlebaków z grawerem, tutaj każdy znajdzie idealny pomysł na własny pojemnik do pieczywa!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć